Y00071K28000B9L
MFR.Part #
Y00071K28000B9L
JLCPCB Part #
C1469160
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.28kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS