Y00071K26400B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00071K26400B9L
JLCPCB Part #
C1469246
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.264kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS