Y00071K25000Q0L
MFR.Part #
Y00071K25000Q0L
JLCPCB Part #
C1471019
Description
-55℃~+125℃ 1.25kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors