Y00071K07800V9L
MFR.Part #
Y00071K07800V9L
JLCPCB Part #
C1483002
Description
-55℃~+125℃ 1.078kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS