Y00071K07790V0L
MFR.Part #
Y00071K07790V0L
JLCPCB Part #
C1483010
Description
-55℃~+125℃ 1.0779kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors