Y0007192R290T9L
MFR.Part #
Y0007192R290T9L
JLCPCB Part #
C1473505
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 192.29Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS