Y0007175R000F9L
MFR.Part #
Y0007175R000F9L
JLCPCB Part #
C1462718
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 175Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS