Y0007172R000V0L
MFR.Part #
Y0007172R000V0L
JLCPCB Part #
C1486143
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 172Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors