Y0007160R820A9L
MFR.Part #
Y0007160R820A9L
JLCPCB Part #
C1469377
Description
-55℃~+125℃ 160.82Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS