Y000715R9200D9L
MFR.Part #
Y000715R9200D9L
JLCPCB Part #
C1492126
Description
-55℃~+125℃ 15.92Ω 600mW Metal foil resistor ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS