Y000715K4000B9L
MFR.Part #
Y000715K4000B9L
JLCPCB Part #
C1469172
Description
-55℃~+125℃ 15.4kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS