Y0007150R000V9L
MFR.Part #
Y0007150R000V9L
JLCPCB Part #
C1486195
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS