Y000714R1600Q9L
MFR.Part #
Y000714R1600Q9L
JLCPCB Part #
C1488706
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.16Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS