Y000714K9250T9L
MFR.Part #
Y000714K9250T9L
JLCPCB Part #
C1469235
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.925kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS