Y000714K3000T0L
MFR.Part #
Y000714K3000T0L
JLCPCB Part #
C1473678
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.3kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors