Y000714K1420T9L
MFR.Part #
Y000714K1420T9L
JLCPCB Part #
C1473424
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.142kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS