Y000714K0000F9L
MFR.Part #
Y000714K0000F9L
JLCPCB Part #
C1462448
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS