Y0007140R000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007140R000A9L
JLCPCB Part #
C1469258
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 140Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS