Y000713R8890B0L
MFR.Part #
Y000713R8890B0L
JLCPCB Part #
C1464485
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.889Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors