Y000713K6600T0L
MFR.Part #
Y000713K6600T0L
JLCPCB Part #
C1473555
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.66kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors