Y0007135R087V9L
MFR.Part #
Y0007135R087V9L
JLCPCB Part #
C1486217
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 135.087Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS