Y0007131R278V9L
MFR.Part #
Y0007131R278V9L
JLCPCB Part #
C1486304
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 131.278Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS