Y000712K0500B9L
MFR.Part #
Y000712K0500B9L
JLCPCB Part #
C1469123
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.05kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS