Y000712K0000T9L
MFR.Part #
Y000712K0000T9L
JLCPCB Part #
C1473342
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS