Y000712K0000A9L
MFR.Part #
Y000712K0000A9L
JLCPCB Part #
C1496959
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS