Y0007120R900T9L
MFR.Part #
Y0007120R900T9L
JLCPCB Part #
C1473330
Description
-55℃~+125℃ 120.9Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS