Y000711R6600A9L
MFR.Part #
Y000711R6600A9L
JLCPCB Part #
C1469297
Description
-55℃~+125℃ 11.66Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS