Y000711K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000711K0000T9L
JLCPCB Part #
C1473434
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS