Y0007111R110B9L
MFR.Part #
Y0007111R110B9L
JLCPCB Part #
C1464304
Description
-55℃~+125℃ 111.11Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS