Y0007110R000F9L
MFR.Part #
Y0007110R000F9L
JLCPCB Part #
C1492096
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS