Y000710R0000B9L
MFR.Part #
Y000710R0000B9L
JLCPCB Part #
C1464323
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS