Y000710K7512T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000710K7512T9L
JLCPCB Part #
C1492803
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.7512kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS