Y000710K7440A9L
MFR.Part #
Y000710K7440A9L
JLCPCB Part #
C1469569
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.744kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS