Y0007100K060T9L
MFR.Part #
Y0007100K060T9L
JLCPCB Part #
C1484233
Description
-55℃~+125℃ 100.06kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS