Y0007100K000T9L
MFR.Part #
Y0007100K000T9L
JLCPCB Part #
C1525798
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS