Y0007100K000A9L
MFR.Part #
Y0007100K000A9L
JLCPCB Part #
C1495502
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS