Y0006V0010BT9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0006V0010BT9L
JLCPCB Part #
C1362734
Package
SIP-3-2.54mm
Description
100mW 10kΩ、20kΩ 2 3 ±0.1% ±2ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS