WYO102MCMKSRKR
MFR.Part #
WYO102MCMKSRKR
JLCPCB Part #
C1631931
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS