WSR2R6000JEA
MFR.Part #
WSR2R6000JEA
JLCPCB Part #
C4239783
Description
-65℃~+275℃ 2W 600mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS