WSR2R2700JEA
MFR.Part #
WSR2R2700JEA
JLCPCB Part #
C4086010
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 2W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS