WSL1206R1800JEA
MFR.Part #
WSL1206R1800JEA
JLCPCB Part #
C4318674
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 180mΩ 250mW ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS