WR506170A1009J5100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WR506170A1009J5100
JLCPCB Part #
C1365756
Package
Plugin,D6xL16.5mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS