WKO470MCPCREKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WKO470MCPCREKR
JLCPCB Part #
C3286646
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 47pF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS