WKO330KCPQE0KR
MFR.Part #
WKO330KCPQE0KR
JLCPCB Part #
C1635739
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS