VX60100PW-M3/P
MFR.Part #
VX60100PW-M3/P
JLCPCB Part #
C6326803
Description
1 Pair Common Cathode 100V 30A 700uA@100V 790mV@30A TO-247AD Schottky Diodes ROHS