VTVS8V5GSMF-M3-08
MFR.Part #
VTVS8V5GSMF-M3-08
JLCPCB Part #
C1980144
Description
1 1.27nF 10.2V 100nA 13.5V 29.1A@10/1000us 400W@10/1000us 8.5V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS