VTVS36GSMF-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VTVS36GSMF-M3-18
JLCPCB Part #
C1666342
Package
DO-219AB(SMF)
Description
342pF 36V 400W@10/1000us 43.92V 50nA 6.43A@10/1000us 61V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS