VS-VSKL71/14
MFR.Part #
VS-VSKL71/14
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.4kV 150mA 165A 2.5V 250mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS