VS-30BQ100-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30BQ100-M3/9AT
JLCPCB Part #
C435959
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 3A 500uA@100V 790mV@3A 800A DO-214AB(SMC) Schottky Diodes ROHS