VS-10BQ100-M3/5BT
MFR.Part #
VS-10BQ100-M3/5BT
JLCPCB Part #
C468041
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 1A 500uA@100V 780A 820mV@2A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS